Home Top menu O nás O firmě EDAS s.r.o

O firmě EDAS s.r.o

EDAS s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C., vložka 45926 dne 13.dubna 2004 se základním kapitálem 200 000,- Kč.

Již od roku 2004 se mohou zákazníci setkávat na trhu s naší firmou při výrobě ocelových konstrukcí, ocelových a  nerezových dvouplášťových nádrží, sil, nerezových zásobníků a dalších konstrukcí včetně hořákových hlavic a přírub. Dále se zabýváme výrobou šnekových dopravníků.

V roce 2006 jsme přizpůsobili vlastní výrobní program nové strategii, kterou se snažíme o zachování výhodných cen, uspokojení zvýšených požadavků našich klientů a o kvalitu a operativnost našich služeb.

V roce 2007 byla dokončena a zrekonstruována administrativní budova včetně nových sociálních zařízení a nových prostor pro potřeby našich zaměstnanců na ulici Bezručova v Třebíči.

V květnu roku 2009 se celá firma (administrativní i výrobní část) přestěhovala do nových prostor na Žďárského ulici 196 (průmyslová zóna Třebíč), kde díky větší rozloze areálu může lépe uspokojovat potřeby svých zákazníků a obchodních partnerů.

S našimi výrobky se můžete setkávat v síti čerpacích stanic, tepelných elektráren, kam dodáváme regulační klapky, dilatační kusy a součásti míchacích zařízení. Dále vyrábíme potrubí k plynovým turbínám pro ropovody do Saudské Arábie ...

Blízkost k našim zákazníkům nám umožňuje vyrábět tak, aby výrobky maximálně vyhovovaly požadavkům zákazníků. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001. Naši zákazníci jsou ústředním bodem zájmu firmy EDAS.

Jednatelem společnosti je pan Tomáš Charvát, který také stál u zrodu firmy.

Sídlo firmy:
Žďárského 196
674 01 Kožichovice

IČ: 26925281
DIČ: CZ26925281
Společnost je plátcem DPH.

Předmět podnikání: (viz Výpis z obchodního rejstříku)

  • výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů
  • zámečnictví
  • kovoobrábění
  • silniční motorová doprava nákladní
  • výkup barevných kovů
  • prodej technických plynů