O firmě EDAS s.r.o

EDAS s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C., vložka 45926 dne 13.dubna 2004 se základním kapitálem 200 000,- Kč.

Již od roku 2004 se tedy mohou zákazníci setkávat s naší firmou při výrobě ocelových konstrukcí, ocelových, nerezových dvouplášťových nádrží, sil, nerezových zásobníků a dalších konstrukcí včetně hořákových hlavic a přírub.

Dále se zabýváme výrobou šnekových dopravníků.

V roce 2006 jsme přizpůsobili vlastní výrobní program nové strategii, kterou se snažíme o zachování výhodných cen, uspokojení zvýšených požadavků našich klientů a o kvalitu a operačnost našich služeb.

V roce 2007 byla dokončena a zrekonstruována administrativní budova včetně nových sociálních zařízení a nových prostor pro potřeby našich zaměstnanců na ulici Bezručova v Třebíči.

S naší firmou se můžete setkávat v síti čerpacích stanic, tepelných elektráren, kam dodáváme regulační klapky, dilatační kusy a součásti míchacích zařízení. Dále vyrábíme potrubí k plynovým turbínám pro ropovody do Saudské Arábie ...

V květnu roku 2009 se celá firma (administrativní i výrobní část) přestěhovala do nových prostor na Žďárského ulici 196 (průmyslová zóna Třebíč), kde díky větší rozloze areálu může lépe uspokojovat potřeby svých zákazníků a obchodních partnerů. 

Jednatelem společnosti je pan Tomáš Charvát, který také stál u zrodu firmy.

Sídlo firmy:

Žďárského 196

674 01 Kožichovice

IČ:  26925281 

DIČ:  CZ26925281

Společnost je plátcem DPH.

Předmět podnikání: (viz Výpis z obchodního rejstříku)

  • výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů
  • zámečnictví
  • kovoobrábění
  • silniční motorová doprava nákladní
  • výkup barevných kovů
  • prodej technických plynů